בתחילת שנות ה-80 היה יוסי עטרי בראשית דרכו בתחום נגרות וריהוט. בשנת 1985, נמרץ ומוכשר, הוא ייסד את נגריית נטלי בחולון. מאז ועד היום הנגרייה פועלת בניהולו, ייצרת ריהוט איכותי, ומתפתחת ומשתכללת ללא הפסקה בטכנולוגיה ובכוח אדם. כיום זוהי נגריה המצוידת במוניטין של מעל 30 שנה, וחשיבה צעירה וחדשנית לקראת עוד הרבה שנים של נגרות איכותית.

בנגריית נטלי המנוסה והמתקדמת, אנו מתמחים בייצור ריהוט איכותי למשרדים, ריהוט לחנויות ולבתי עסק שונים. הייצור מתבצע על פי הזמנה, בהתאמה ובגמישות רבה לכל דרישה, כולל עבודות לאדריכלים. אנו מיומנים בייצור ריהוט משרדי, הכולל מגוון דלפקים, שולחנות מעוצבים, ארוניות מיוחדות, מבחר כונניות, או כל ריהוט משרדי אחר על פי הצורך. כמו כן, אנו מתמחים בייצור ריהוט ייחודי לחנויות הכולל מתקני תצוגה מגוונים, לרבות קירות מחורצים (slatwall ). אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות כוללים בתחום ריהוט משרדי, ריהוט לחנויות, ריהוט לתצוגות, וריהוט למגוון בתי עסק. בכל מה שקשור לעץ – זה אנחנו!

נגריית נטלי היא נגריה עם ערכים. אנחנו לא מתפשרים על איכות, אמינות ודיוק. כל מוצר ריהוט זוכה לרמת גימור מושלמת, כל לקוח זוכה לשירות אדיב וחם עם מלוא תשומת הלב והתאמת המוצר לצרכיו, וכל לוח זמנים זוכה להתייחסות מוקפדת. מילה זו מילה ועבודה זו עבודה!

ציוד טכנולוגי מתקדם, כוח אדם מיומן ומסור, ועבודה עם מיטב חומרי הגלם, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו ריהוט איכותי ואמין תוך מענה לדרישות עיצוביות מורכבות. כל זאת ברמת דיוק גבוהה ותוך עמידה בכל לוח זמנים. הנגרייה פועלת עם מכשור cnc לעץ, מכונת קנטים עבים ושאר מיכון וציוד חדשני – כך אנו עומדים בכל אתגר ייצור של ריהוט משרדי, ריהוט לחנויות ולעסקים שונים. גם חומרי הגלם בתחום נגרות, איתם אנו עובדים, הינם מהמשובחים ביותר. את התמונה האיכותית משלים צוות מיומן ומקצועי בעל ראש פתוח ויצירתי, חשיבה עדכנית ומתקדמת, מענה מקצועי ויחס חם ואישי לכל לקוח. כך מייצרים ריהוט בצורה המקצועית, האמינה והמדויקת ביותר.